Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłam zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Najczęściej udaje mi się to zrobić tego samego dnia co zamówienie, zależy to formy płatności (np. czas otwarcia poczty) oraz dokładnej godziny zamówienia. Możesz liczyć na to że płyty zostaną nadane najpóźniej następnego dnia roboczego. 

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeśli wybierzesz przesyłkę Pocztą Polską twoje płyty zostaną wysłane jako list zwykły (nie polecony), priorytetowy. Według Poczty "przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00"

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl